Konstancin-Jeziorna | Nieruchomości

Konstancin Jeziorna stał się znów modny w skutek boomu budowlanego, który możemy obserwować w ciągu kilku ostatnich lat. Znów zaczęto budować tu okazałe wille, ekskluzywne osiedla domów wielorodzinnych, a także nowoczesne apartamentowce. Choć ceny tych nieruchomości niejednokrotnie są bardzo wysokie, to popyt na nie również nie jest mały. I, choć wraz z dynamicznym wzrostem liczby ludności, pojawiły się w ostatnich latach w Konstancinie duże problemy komunikacyjne, nie odstrasza to przyszłych mieszkańców tej malowniczej miejscowości. Mieszkanie w Konstancinie to nie tylko prestiż, to przede wszystkim mądra i przyszłościowa decyzja, podejmowana przez wielu głównie z myślą o stworzeniu dobrych warunków do życia swojej rodziny i wychowania dzieci. Cisza, spokój, piękne tereny, malownicza rzeka, wszystko to, co wpływa na uzdrowiskowy charakter miejscowości, to zdecydowanie argumenty przemawiające za kupnem nieruchomości w Konstancinie, nawet jeśli jej cena miałaby być wyższa niż gdzie indziej.

Ciekawą propozycję mieszkaniową ma do zaproponowania na przykład firma Budizol, która zdecydowała się na dokonanie kilku inwestycji w Konstancinie. Za jedną z najważniejszych inwestycji, uznać można Konstancin Park – luksusowy apartamentowiec budowany przy ulicy Długiej i Deotyny w centrum A Konstancina, które jest częścią uzdrowiskową miasteczka.

Konstancin Park
Konstancin Park

Apartamenty w ramach inwestycji Konstancin Park (patrz: Apartamenty w Konstancinie), będą miały po 136 metrów 2 i otoczone będą przez blisko dwa razy większe ogrody przynależne do każdego z 4 mieszkań. Apartamenty mają być słoneczne a jednocześnie, ich architektura została tak zaprojektowana, by zapewnić mieszkańcom maksimum swobody i prywatności.

Inwestor, firma Budizol, jest już doświadczona w zakresie budowania apartamentowców. Inwestycja Konstancin Park nie jest bowiem pierwszą tego typu budową na koncie firmy. Firma budowała już apartamenty w Łodzi oraz w Warszawie. Apartamenty zostaną wykonane zgodnie z najnowszymi technologiami budowlanymi. W oknach zastosowane zostaną nowoczesne szyby Heat Mirror, odbijające promienie słoneczne. Dzięki temu, mimo dużej powierzchni okien w mieszkaniach nie będzie zbyt gorąco w lecie, a wydatki na klimatyzacje będą nieco mniejsze. Dla wygody mieszkańców, budynek będzie również posiadał podziemny garaż. Planowany termin przekazania kluczy mieszkańcom - pierwszy kwartał 2009 roku. Apartamenty zostaną oddane w standardzie deweloperskim, bez białego montażu.